KS Niedrzwica w rozgrywkach 2 Lubelskiej Ligi Futsalu

21. 04. 03

EDIT: ROZGRYWKI ZAKOŃCZONE KS Niedrzwica Liderem, ale nie Mistrzem.

Zarząd Stowarzyszenia OAKP w związku z ciągłymi ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID podjął decyzję o zakończeniu sezonu 2020/21 w formacie bez rozstrzygnięcia. KS Niedrzwica zakończył rozgrywki na 1 miejscu jednak z uwagi na to że rozegrane zostało mniej niż 50% meczów nie został ogłoszony Mistrzem 2 Lubelskiej Ligi Futsalu.

Więcej w komunikacie -> KOMUNIKAT


 21 listopada wystartowała organizowana przez Stowarzyszenie OAKP Lubelska 2 Liga Futsalu – tam naszą Gminę reprezentują gracze KS Niedrzwicy. Przed wstrzymaniem rozgrywek udało się rozegrać 4 kolejki i na ten moment KS zajmuje 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów! I oby tak do końca! Za najsolidniejszych w drodze na fotel lidera uznać można Rafała Szewczyka, Mateusza Trynkiewicza i Konrada Skrabuchę którzy grali we wszystkich meczach rozgrywanych do tej pory. Z kolei jeśli chodzi o dorobek bramkowy to najokazalej w drużynie prezentuje się 5 goli Bartłomieja Dziwulskiego. Bramkarz Mateusz Trynkiewicz został także nominowany do nagrody dla najlepszego zawodnika miesiąca w rozgrywkach. Sezon nie jest jeszcze na półmetku, a w tabeli wiele się jeszcze może zmienić, niemniej cieszy widok naszej drużyny na początku stawki.

W I rundzie Pucharu Ligi KS Niedrzwica pokonał drużynę Amator Team Niemce 6:2. W II rundzie zmierzymy się z drużyną Natus Vincere.

 

TABELA

SKŁAD

TERMINARZ/WYNIKI

 

Więcej szczegółów dotyczących Lubelskiej Ligi Futsalu znajdziecie na stronie: http://www.lublin.extraliga.pl